Personal på Protectum

Bland Protectums 36 medarbetare hittar man brandlarmsingenjör, inbrottslarmsingenjör, servicetekniker, låssmeder, installatörer och säljare. Alla bidrar med sin kompetens för att skapa trygga och prisvärda säkerhetslösningar åt företagets 4 900 kunder runt om i Halland.

Rikard Holmén

rikard@protectum.nu
Tel: 010-498 60 03

Ägare och VD Protectum i Halland AB, Säljare inbrottslarm.

Christian Petersén

christian@protectum.nu
Tel: 010-498 60 02

Ägare Protectum i Halland AB, Säljare och behörig ingenjör brandlarm.

David Nilsson

david@protectum.nu
Tel: 010-498 60 01

Ägare Protectum i Halland AB, Behörig ingenjör inbrottslarm, servicetekniker inbrottslarm.

Mikael Westerbacka

mikael@protectum.nu
Tel: 010-498 60 06

VD / Wikströms Lås & Protectum AB.

Johan Rundström

johan@protectum.nu
Tel: 010-498 60 81

Delägare Protectum AB, Tekniker passage/inbrott/CCTV.

Mats Carlsson

mats@protectum.nu
Tel: 010-498 60 20

Delägare Protectum AB, Säljare lås och dörrautomatik.

Nicklas Mikkelsen

nicklas@protectum.nu
010-498 60 82

Delägare Protectum AB, Säljare Passage/inbrott/CCTV.

Administration & Ekonomi

Charlotte Persson

charlotte@protectum.nu

Carina Holmén

carina@protectum.nu

Marita Thuné

marita@protectum.nu

Brandlarm

Christian Petersén

Ansvarig Brandlarm
christian@protectum.nu

Per-Ola Karlsson

ola@protectum.nu

Mattias Molander

mattias@protectum.nu

Peter Petersén

peter@protectum.nu

Christian Wester

christian.w@protectum.nu

Victor Larsson

victor@protectum.nu

Stefan Andersson

stefan.a@protectum.nu

Inbrottslarm

Rikard Holmén

Ansvarig Inbrottslarm
rikard@protectum.nu

David Nilsson

david@protectum.nu

Christer Clausson

christer@protectum.nu

Göran Eriksson

goran@protectum.nu

Jonas Nilsson

jonas@protectum.nu

Magnus Karlsson

magnus.k@protectum.nu

Jesper Isaksson

jesper@protectum.nu

Patrik Larsson

patrik@protectum.nu

Martin Pettersson

martin.p@protectum.nu

Alexander Zonta Gustavsson

alexander@protectum.nu

Passersystem

Nicklas Mikkelsen

Ansvarig Passersystem
nicklas@protectum.nu

Johan Rundström

johan@protectum.nu

Emil Ericsson

emil@protectum.nu

Niclas Wigroth

niclas@protectum.nu

Lås & Dörrautomatik

Kristin Espeby

Ansvarig Falkenberg
kristin@wikstromslas.se

Mattias Raud Hansson

mattias@wikstromslas.se

Daniel Thorsén

daniel@wikstromslas.se

Martin Andersson

Ansvarig Halmstad
martin@wikstromslas.se
martin@protectum.nu

Glenn Rosmer

glenn@protectum.nu

Ola Andersson

ola.a@protectum.nu